CYKLINOWANIE I UKŁADANIE PARKIETUCYKLINOWANIE I UKŁADANIE PARKIETU

TECHNOLOGIE

Pielęgncja podłóg drewnianych

1. parkiety podłogowe lakierowane
- pielęgnacja poprzez specjalne środki wodne

2. Parkiety gotowe lakierowane
- pielęgnacja poprzez specjalne środki widne

3. Parkiety podłogowe olejowe
- pielęgnacja poprzez specjalne środki woskowe
- pielęgnacja poprzez specjalne środki olejowe

Maszyny ( sprzęt ):

Najbardziej znana na świecie maszyna do szlifowania parkietów. idealna do obrabiania zarówno małych jak i dużych powierzchni.
Dojrzała technologicznie, niezawodna maszyna umożliwiająca uzyskanie doskonałej jakości szlifu nawet przy podłogach problematycznych.

Jednotarczowa maszyna przeznaczona do szlifowania, polerowania, matowienia lakieru, silnik przemysłowy "heavy duty", pracujący na dużych, bez obsługowych łożyskach jest połączony z przekładnią planetarną, pracującą w oleju, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu.


Możliwośc zakupu. Szczegółowe inforamcje w dziale kontakt.


Lakiery :
System lakierów Bona Tech składa się z nieszkodliwych dla zdrowia bazujących na wodzie lakierów podłogowych, lakierów podkładowych, wypełniaczy do szczelin tzw. fugeny oraz lakiery nawierzchniowe.

Bona Prime
Jest jednoskładnikowym, akrylowym lakierem podkładowym bazującym na wodzie, przeznaczonym do gruntowania podłóg drewnianych i parkietów przed ich lakierowaniem lakierami nawierzchniowymi na bazie wody.


Bona Traffic
Jest dwukomponentowym bazującym na wodzie lakierem poliuretanowym używanym do pokrywania podłóg , bardzo mocno narażonych na obciążenia. BonaTech TRAFFIC dostępny jest macie i półmacie


Bona Flow
Jest dwukomponentowym, ekologicznym bazującym na wodzie lakierem poliuretanowym przeznaczonym do pokrywania podłóg mocno i bardzo mocno narażonych na ścierania. Lakier miesza się z utwardzaczem w stosunku 1:1.


Bona Mega
Jest jednoskładnikowym, ekologicznym, nawierzchniowym lakierem wodym na bazie czystego poliuretanu, który utwardza się reagując z tlenem z powietrza. MEGA jest przeznaczona do pokrywania podłóg mocno narażonych na obciążenia.


Bona Resident
jest jednoskładnikowym, ekologicznym, bezwonnym lakierem bazującym na wodzie, opartym na składnikach poliuretanowo-akrylowych. Resident jest przeznaczony do pokrywania podłóg drewnianych i parkietów, jak również innych powierzchni drewnianych wewnątrz budynków mieszkalnych.

Kleje :

Wakol K-400
Klej na bazie Żywic syntetycznych do bezprzesuwnego klejenia na chłonnych i niechłonnych podłośach wewnątrz pomieszczeń parkietu litego, mozaik, lamelek, parkietu z drewna egzotycznego, drewnianej kostki brukowej RE/WE i desek oraz parkietu wielowarstwowego.

Szpachla :

WS EasyFill
wodorozcieńczalne spoiwo do wypełniania szczelin i fug w parkietach, po zmieszaniu z pyłem drzewnym; szybkie zchnięcie; łatwe szlifowanie
Projekt i Realizacja: zietaprojekt.pl
Oferta Firmy | Technologie | Galeria | Kontakt